Nasz zespół liczy kilkadziesiąt pracowników. Tworzą go zarówno ludzie młodzi, dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową, a przede wszystkim specjaliści i eksperci. Jesteśmy nastawieni na dynamiczny rozwój i na każdym szczeblu cenimy profesjonalizm.

OBECNIE POSZUKUJEMY: samodzielnego księgowego

Mile widziana znajomość systemów informatycznych firmy DGCS S.A.

Zadania

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT.
  • Inne czynności niezbędne do obsługi Klientów w zakresie księgowości.
  • Kontakt z US i innymi właściwymi instytucjami.

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze księgowości.
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Umowę o pracę.
  • Pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem, nastawionym na dzielenie się wiedzą.
  • Możliwość elastycznych form wykonywania pracy.
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV poprzez ogłoszenie dostępne na portalu OLX -> link

Dlaczego warto pracować w DGCS S.A.

-Oferujemy pracę w polskiej firmie działającej na rynku od ponad 30 lat;

-W naszych zespołach na pewno nie będziesz się nudzić – podejmiesz ambitne wyzwania i poznasz ciekawych i doświadczonych ludzi otwartych na nowe pomysły i z entuzjazmem dzielących się wiedzą. U nas masz wpływ na realizowane projekty. Jeśli przedstawisz dobry pomysł, będziesz miał szansę na jego wdrożenie;

-Z nami możesz zostać współtwórcą oprogramowania docenianego przez międzynarodowych ekspertów;

-Dobra atmosfera jest dla nas bardzo ważna. Pracujemy zespołowo, uczymy się od siebie, dlatego do naszych zespołów szukamy pozytywnych ludzi. W końcu wszyscy tworzymy najlepszy Zespół.

Dołącz do nas jeśli masz już doświadczenie lub dopiero chcesz je zdobyć. Zatrudniamy zarówno ekspertów, jak i absolwentów zaczynających karierę zawodową. Praca w DGCS S.A. to ciągłe uczenie się i współpraca z innymi. Dlatego niezależnie od stanowiska, na które rekrutujemy, szukamy osób ambitnych, otwartych na wyzwania i komunikatywnych. Ważne są dla nas wiedza i doświadczenie, ale również motywacja do dalszego rozwoju.

Jeżeli chcesz się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenie, kształtować swoją dalszą ścieżkę kariery wyślij CV:

Przesyłając nam swoje dokumenty aplikacyjne (CV,list motywacyjny) w odpowiedzi na wskazane ogłoszenie, swoim działaniem wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych, celem udziału Twojej kandydatury w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w tym ogłoszeniu.

Zapoznaj się z pełną informacją dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych w postępowaniu rekrutacyjnym prowadzonym przez DGCS S.A. z siedzibą w Kaliszu, która dostępna jest pod linkiem: https://dgcs.pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osob-ubiegajacych-sie-o-zatrudnienie-w-dgcs/