Zaznacz stronę

Są jeszcze granice światów?

 

Płynnie rozwijaj biznes i w łatwy sposób więcej zarabiaj.

 

Granica między światami offline i online jest już prawie niezauważalna, aż w końcu zniknie zupełnie.

Obecnie online dokonujesz wielu codziennych czynności: płacisz rachunki, prowadzisz spotkania i rozmowy, uczestniczysz w kursach i szkoleniach; pracujesz zdalnie; spędzasz czas na rozrywce grając w gry czy czytając newsy ze świata; robisz zakupy.

E-commerce jest więc coraz ważniejszym aspektem biznesowej strefy.

Oczekiwana rynku w XXI wieku

 

Sprostanie wymaganiom klientów nie jest łatwe. Dobra jakość produktów lub usług, rzetelna obsługa, intuicyjna strona www, elastyczne sposoby płatności, szybkie dostawy, możliwość bieżącego kontaktu to norma, ale to za mało na bycie konkurencyjnym.

Dziś chcemy mieć dostęp do wszystkiego zawsze, wszędzie i od razu. Taką możliwość dają wygodne rozwiązania internetowe. Dlatego coraz częściej i więcej kupujemy online.
Bądź więc tam, gdzie są Twoi klienci. Dzięki systemom do e-commerce Twój sklep będzie otwarty 24 godziny na dobę- i to bez dodatkowej obsługi.

Jak podaje Digital Economy LabUsynonim liczba Europejczyków kupujących online stale rośnie.

 

 

Gałąź handlu internetowego w latach 2021-2026 będzie rosnąć średnio o 12% rocznie – podaje PriceWaterhouseCoopers International Limited (Międzynarodowe Zrzeszenie Przedsiębiorstw Świadczących Usługi Księgowe, Audytorskie i Doradcze z siedzibą w Londynie).

Zatem za kilka lat sektor e-commerce będzie wart około 162 mld zł.

Niech Twój biznes też rozkwita

 

E-handel to doskonały sposób na biznes lub uzupełnienie działalności stacjonarnej. Sprzedawaj tradycyjnie, odbieraj zamówienia mailowo i telefonicznie, a dzięki e-commerce poszerzaj sprzedaż o portale aukcyjne, sklepy internetowe, gotowe platformy sprzedażowe.

Dzięki systemowi do e-commerce wszystkie formy Twojego biznesu będą synchronizowane. W praktyce oznacza to, że wprowadzona przez Ciebie nowa cena na magazynie automatycznie zmieni się w sklepie i e-sklepie. Każda sprzedażna w Intrenecie sztuka towaru automatycznie zejdzie ze stanu magazynowego; a wystawiona faktura od razu trafi do księgowości.

Dla społeczeństwa coraz ważniejsze stają się także inne kwestie, np. aspekt dbania o środowisko naturalne. Dzięki e-transakcjom ograniczamy zużycie papieru, tuszu i energii.


E-commerce sprzyja dbaniu o naturę choćby przez wystawianie/otrzymywanie ekologicznych faktur.

Reaguj na zmiany i korzystaj z okazji

 

E-commerce to model biznesowy, który będzie ewaluował, zmieniał się i udoskonalał, ale na pewno pozostawianie z nami już na zawsze.

Dlatego istotne jest żebyś już dziś inwestował w zwinne oprogramowania i zawierał kontrakty z elastycznymi dostawcami.

Karolina Kubacka DGCS S.A.

 

 

Poczytaj przy kawce

 

 

JAK E-COMMERCE WPŁYWA NA NASZĄ CODZIENNOŚĆ       

Elektroniczna gospodarka rozkwita

 

 

Przeczytałeś do końca?
Podobał Ci się ten artykuł?
Chcesz być na bieżąco?
?

--ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA--

 

-Najnowsze promocje
-Aktualizacje programu
-Organizowane wydarzenia


 

KLIKNIJ