Zaznacz stronę

Szanowni Państwo,

informujemy, że ukazała się nowa wersja programu Kadry, Płace i ZUS PRO. Wersja posiada numer 9.10.2.3 i jest bezpłatna dla użytkowników wersji 9.10. Dla użytkowników wcześniejszych wersji aktualizacja jest płatna zgodnie z cennikiem.

Wersja zawiera nowe wzorce zaświadczenia o zarobkach do dodatku mieszkaniowego oraz nową zmienną finansową, a także zmienia sposób prezentacji rodzaju badania na skierowaniu na badania wstępne i okresowe.

Wprowadzono nowe funkcjonalności:

  • Dodano nową zmienną finansową obowiązującą od 01.09.2021 – dot. przeciętnego wynagrodzenia;
  • Dodano nowy wzór zaświadczenia o zarobkach do dodatku mieszkaniowego w wersji uproszczonej;
  • Dodano nowy wzór zaświadczenia o zarobkach do dodatku mieszkaniowego w wersji rozszerzonej;
  • Dla osób o statusie ‘Właściciel’ wyłączono sprawdzanie statusu PPK przy naliczaniu wartości podstaw ZUS oraz składek ZUS, a także pominięto zbędny alert w tym zakresie;
  • Na wydruku skierowania na badania lekarskie oznaczenia dotyczące zbędnych rodzajów badań są przekreślane – na wydruku pozostaje nieprzekreślone tylko oznaczenie dotyczące rodzaju badania, na które pracownik jest kierowany.

Dodatkowo chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę i przypomnieć o wymogach pracy na najnowszej wersji SQL, prosimy przed instalacją Kadr i Płac ZUS PRO sprawdzić i ewentualnie podnieść wersję SQL do wymaganej. Sprawdź JAK.

Cennik programu dostępny jest na stronie internetowej www.dgcs.pl/cennik

Zapraszamy do składania zamówień: lista Partnerów.

?

--ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA--

 

-Najnowsze promocje
-Aktualizacje programu
-Organizowane wydarzenia


 

KLIKNIJ