Przeszukaj Bazę wiedzy po słowach kluczowych
Import danych z Multi Magazyn
W programie Magazyn Multi należy przeprowadzić następujące kroki:
- Wykonać kopię bezpieczeństwa programu (danych). Program pyta o kopie przy wyjściu.
- Przekopiować katalog MMAGAZYN do innej lokalizacji. Dalsze operacje należy przeprowadzić na utworzonej w ten sposób kopii danych.
- W programie Magazyn Multi należy zakończyć wszystkie dokumenty WZ.
- Uaktualnić program do najnowszej wersji 22.00D – link do pobrania najnowszej wersji: https://pliki.dgcs.biz/dgcs/demo/dos/magazyn/MMagazynDOS.php
- Uruchomić program w celu uaktualnienia baz danych programu Magazyn Multi.
- Sprawdzić dane czy wszystko się zgadza i zamknąć program.
W kolejnych krokach w celu zaimportowania danych do programu DGCS System należy:
- Zainstalować program DGCS System zgodnie z instrukcją na stronie: https://dgcs.pl/baza-wiedzy/instalacja-dgcs-system/
- W programie DGCS System utworzyć nową, czysta bazę danych – program sam o to poprosi przy pierwszym uruchomieniu.
- Uruchomić program i wybrać Narzędzia -> Import danych do DGCS System -> Import z Magazynu Multi.
- W oknie Import danych do DGCS System, w polu podaj katalog Magazynu Multi, należy wskazać katalog MMagazyn w, którym dokonywano zmian na potrzeby importu. W podanym przykładzie zostaną zaimportowane: słownik usług, towarów, kontrahentów oraz stany magazynowe.
Uwaga! Nie importowane są dokumenty.