Zaznacz stronę

Kariera

Nasz zespół liczy kilkadziesiąt pracowników. Tworzą go zarówno ludzie młodzi, dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową, a przede wszystkim specjaliści i eksperci. Jesteśmy nastawieni na dynamiczny rozwój i na każdym szczeblu cenimy profesjonalizm.

Aplikuj

Dlaczego warto pracować w DGCS S.A.

-Oferujemy pracę w polskiej firmie działającej na rynku od ponad 30 lat;

-W naszych zespołach na pewno nie będziesz się nudzić – podejmiesz ambitne wyzwania i poznasz ciekawych i doświadczonych ludzi otwartych na nowe pomysły i z entuzjazmem dzielących się wiedzą. U nas masz wpływ na realizowane projekty. Jeśli przedstawisz dobry pomysł, będziesz miał szansę na jego wdrożenie;

-Z nami możesz zostać współtwórcą oprogramowania docenianego przez międzynarodowych ekspertów;

-Dobra atmosfera jest dla nas bardzo ważna. Pracujemy zespołowo, uczymy się od siebie, dlatego do naszych zespołów szukamy pozytywnych ludzi. W końcu wszyscy tworzymy najlepszy Zespół.

Dołącz do nas jeśli masz już doświadczenie lub dopiero chcesz je zdobyć. Zatrudniamy zarówno ekspertów, jak i absolwentów zaczynających karierę zawodową. Praca w DGCS S.A. to ciągłe uczenie się i współpraca z innymi. Dlatego niezależnie od stanowiska, na które rekrutujemy, szukamy osób ambitnych, otwartych na wyzwania i komunikatywnych. Ważne są dla nas wiedza i doświadczenie, ale również motywacja do dalszego rozwoju.

Jeżeli chcesz się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenie, kształtować swoją dalszą ścieżkę kariery wyślij CV:

?

--ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA--

 

-Najnowsze promocje
-Aktualizacje programu
-Organizowane wydarzenia


 

KLIKNIJ