Dziennik Gazeta Prawna teraz razem z DGCS System (dawniej INFOR System)

Już od 28 października 2015 przy zakupie pełnej wersji bądź aktualizacji dowolnego modułu z serii DGCS System (dawniej INFOR System) otrzymają Państwo bezpłatny trzymiesięczny dostęp do elektronicznego wydania Dziennika Gazety Prawnej.

Po wprowadzeniu numeru licencji programu DGCS System (dawniej INFOR System) wystarczy tylko wypełnić odpowiedni formularz i postępować zgodnie z instrukcją, by codziennie otrzymywać informacje z zakresu tematyki prawno-gospodarczej.

Opis krok po kroku:

  • Użytkownik kupuje program DGCS System (dawniej INFOR System) (pełna wersja, aktualizacja)
  • Użytkownik uruchamia program i wprowadza numer licencji do DGCS System (dawniej INFOR System)
  • Po wpisaniu numeru licencji pojawia się komunikat informujący o otrzymaniu bezpłatnego trzymiesięcznego dostępu do e-DGP. Aby otrzymać klucze do e-DGP należy podać adres e-mail, na który ma zostać przesłany kod upoważniający do skorzystania z promocji oraz instrukcja jw jaki sposób dokonać rejestracji.
  • Na wskazany przez użytkownika adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z kluczem do e-DGP, na podstawie którego można dokonać rejestracji na stronie DGP.

edp
E-wydanie Dziennika Gazety Prawnej daje Państwu możliwość czytania największego dziennika prawno–gospodarczego w formie elektronicznej.   Już od 4 rano mogą Państwo zapoznać się z najnowszym wydaniem Dziennika Gazety Prawnej. a w nim:

* aktualne wiadomości o biznesie, finansach, podatkach, pracy i prawie gospodarczym

  • prognozy, analizy, opinie ekspertów
  • przejrzyste interpretacje przepisów prawa
  • praktyczne porady jak rozwiązywać konkretne problemy   e-wydanie to rozbudowana platforma wiedzy prawno-gospodarczej.