Zmiany w przepisach od stycznia 2016!

Oprogramowanie DGCS SA zostało dostosowane do zmian obowiązujących od 1 stycznia 2016 roku. Użytkownicy systemów DGCS System (dawniej INFOR System), MultiFirma DOS/Windows, Kadry Płace ZUS PRO – którzy zakupią najnowszą generację będę mogli korzystać z oprogramowania, które spełnia wymogi prawne w zakresie zmieniony przepisów.

Od stycznia 2016 roku zaczną obowiązywać nowe wzory deklaracji podatkowych, m.in. wzory formularzy PIT-11, PIT-4R, PIT-8C, CIT-8. Jednak to nie wszystkie nowości jakie czekają nas w 2016 roku. Zmianie ulegnie również prawo pracy dotyczące m.in.: urlopów macierzyńskich i rodzicielskich, umów cywilnoprawnych czy przepisów prorodzinnych. Zwrócić należy również uwagę, że coraz więcej procedur związanych z rozliczaniem firmy będzie realizowanych online.

Istotne zmiany również będą dotyczyły podatku dochodowego, który jasno określi kiedy należy wykazać w rozliczeniu podatkowym faktury korygujące – zarówno wystawione do sprzedaży, jak i otrzymane od zakupów. Zamów program już dziś i bądź na bieżąco z przepisami! Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!