Zaznacz stronę

Eksport danych PPK z programu Kadry i Płace.

Jesteś tutaj:

W programie przygotowano eksporty danych do systemów informatycznych Instytucji finansowych w zakresie Rejestracja danych o osobach (domyślnie włączone), Deklaracje uczestników (dotyczące rezygnacji / wznowienia / zmiany procentów składek), Raport składek PPK. Eksporty w poszczególnych zakresach zapisywane w plikach w formacie XML ustalonym dla wszystkich Instytucji finansowych przez Grupę Projektową PPK. Eksporty wykonywane są w zakresie czasowym dla miesiąca wskazanego w oknie i obejmują dane przygotowane do rejestracji / do zgłoszenia. Poszczególne typy eksportu zapisywane są w osobnych plikach.

Okno Eksportów z programu DGCS System dostępne jest w opcji Lista płac -> PPK statusy i parametry osoby w zakładce Eksport do IF:

W celu zaciągnięcia danych do niektórych Instytucji Finansowych w pierwszej kolejności należy skorzystać z przygotowanego przez nich konwertera xml. W oknie:

 

Więcej na temat Standardu Rekomendowanego przez Grupę Projektową PPK odnośnie plików XML można znaleźć na stronie finat.pl

?

--ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA--

 

-Najnowsze promocje
-Aktualizacje programu
-Organizowane wydarzenia


 

KLIKNIJ