Pragniemy poinformować, że w okresie od 24 listopada 2023 roku do 3 grudnia 2023 roku mamy dla Ciebie specjalną ofertę.
Oferujemy aż 30% rabatu na nowe, pełne wersje Oprogramowania DGCS.

Dlaczego warto wybrać DGCS System? Oprogramowanie DGCS System jest zgodne z platformą KSeF, jak i jest aktualizowane do każdej zmiany wprowadzanej przez ustawodawcę – co jest bardzo wielką zaletą i sprawia, że nasi klienci są o krok do przodu przed innymi! Nasze oprogramowanie zapewnia również synchronizację modułów, dzięki czemu możesz skutecznie połączyć pracę wszystkich działów w Twojej firmie. Dodatkowo DGCS System umożliwia synchronizację stanów magazynowych, dostaw, cen, towarów i zamówień, co pozwala Ci zarządzać całą sprzedażą jednocześnie i bez konieczności powtarzania tych samych czynności. 

Jednak to nie wszystko! W ramach rozszerzeń DGCS System mamy dla Ciebie wiele przydatnych funkcjonalności, które pomogą Ci zautomatyzować codzienną pracę i zwiększyć efektywność działania całej organizacji.

Nie przegap tej okazji! Wybierz DGCS System już teraz i skorzystaj z naszej specjalnej promocji. Zwiększ efektywność swojej firmy i zyskaj pełną kontrolę nad swoją księgowością, sprzedażą i magazynem dzięki DGCS System!

Otrzymaj rabat

Masz pytania lub preferujesz kontakt poprzez e-mail? 

Skontaktuj się z nami!

Takich WIELKICH promocji i tak ŚWIETNEGO oprogramowania nigdzie indziej nie znajdziesz…

Regulamin promocji “Black Friday 2023”