Zaznacz stronę

Nowa wersja KPiR (DOS / Windows) – 22.02 B

Informujemy, że ukazała się nowa wersja programu KPiR (DOS / Windows) – 22.02 B. Aktualizacja ta jest bezpłatna dla posiadaczy programu w generacji 22.00. Dla pozostałych użytkowników wersja jest płatna zgodnie z cennikiem.

Wprowadzono zmiany:

 • Dodano nową funkcję – księgowania VAT OSS w Ewidencji Ryczałtu:
  1. Ewidencja Ryczałt → Zapis – dodana została opcja FVAT OSS – tutaj zapisujemy dokument VAT OSS.
  Po zapisie VAT OSS przechodzimy do okna z danymi do Ewidencji Ryczałtu – powstają dwa dokumenty, które są zapisywane w oddzielnych bazach danych.

  2. Ewidencja Ryczałt → Przegląd – widać tutaj dokument przeliczony na PLN – można go usunąć.
  Przy usuwaniu dokumentu z EWIDENCJI FVAT OSS program sprawdza czy istnieje dla usuwanego dokumentu, który jest zapisany w Ewidencji Ryczałtu, dokument o takim samym numerze, dacie i jeżeli dane te są zgodne usuwa je.

  3. Ewidencja Ryczałt → Przegląd FVAT OSS – tutaj widzimy dok. FVAT OSS – jeśli chcemy jakiś usunąć to program sprawdzi czy istnieje w ew. ryczałtu dokument o takim samym numerze, dacie i jeśli tak to nie pozwoli usunąć z tego poziomu i poinformuje żeby usuwanie dokumentu wykonać z poziomu Ewidencji Ryczałtu.

  4. Zaksięgowane dokumenty FVAT OSS możemy skorygować w opcji:
  Ewidencja Ryczałt → korekta FVAT OSS – po poprawieniu FVAT OSS wyświetla się dokument z Ewidencji Ryczałtu i tu można go poprawić.

Aktualizację do nowej wersji można pobrać ze strony dgcs.pl.

?

--ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA--

 

-Najnowsze promocje
-Aktualizacje programu
-Organizowane wydarzenia


 

KLIKNIJ