Szanowni Państwo, informujemy, że opublikowana została nowa wersja programu DGCS System – 19.04 r190122. Aktualizacja ta jest bezpłatna dla posiadaczy programu w generacji 19.00. Dla pozostałych użytkowników wersja jest płatna zgodnie z cennikiem. Wprowadzono zmiany:
Moduły magazynowe:
- Przywrócono usuwanie wartości rabatu w oknie głównym po wybraniu opcji „Anuluj”.
Moduły księgowe:
- Usprawniono raporty rozrachunków oraz potwierdzeń sald w przypadku, gdy była wystawiona faktura do paragonu;
- Usprawniono wyświetlanie danych na raportach „Zestawienie należności i płatności kontrahentów (wg daty płatności)” oraz „Zestawienia zobowiązań i płatności naszych” w przypadku, gdy jest jedna zaległość a wiele płatności;
- Usprawniono deklarację AKC-WW o możliwość przenoszenia imienia i nazwiska;
- Usprawniono wysyłkę e-Deklaracji PIT-36 jeżeli zostało wypełnione pole 219;
- Usprawniono wysyłkę e-Deklaracji PIT-28, w przypadku sprawdzania pól 139 i 140.
Moduł Kadry i Płace:
- Uaktualniono wartość zmiennej finansowej „Podstawa zdrowotna właściciel” na 3803,56 zł. Nowa wartość obowiązuje od 01.01.2019 r.
Aktualizację można pobrać korzystając z opcji „Pomoc → Sprawdź czy są dostępne aktualizacje”.