CRM – Rozszerzenia

Opis

CRM

CRM dGCS.NET to narzędzie wspomagające zarządzanie procesami komunikacyjnymi oraz organizacją pracy w przedsiębiorstwie. Program został przygotowany w celu usprawnienia obsługi klientów przez użytkowników Infor System, ale także w uniezależnieniu od niego.W celu umożliwienia pracy w oddaleniu od firmy oraz bez konieczności instalacji aplikacji, CRM obsługiwany jest z poziomu przeglądarki internetowej. Zdarza Cię się zapomnieć o telefonach i spotkaniach z klientami?

Dzięki zastosowaniu CRM dGCS.NET nie zdarzy się to nigdy więcej! Oprogramowanie przypomni Ci o nadchodzących wydarzeniach w taki sposób, jaki ustawisz: e-mail, gg, powiadomienie na ekranie oraz wtedy kiedy chcesz na godzinę przed, na 15 minut przed lub o czasie.

Czy chciałbyś, żeby Twoi pracownicy sprzedawali więcej? CRM dGCS.NET pokaże ostatnio obsłużonych klientów, ostatnie faktury i zamówienia, a także klientów, którzy przestali zaopatrywać się w Twojej firmie, czyli informacje istotne z punktu widzenia sprzedaży.

Planuj usługi i spotkania Przejrzysty kalendarz umożliwiysyłanie wiadomości e-amilowych, realizowanych usług oraz pozwoli na stworzyć plan prac dla Twoich pracowników.

Masz problem z windykacją swoich należności? Aplikacja w wygodny sposób pomoże sprawdzić zaległości Twoich klientów, dzięki czemu możesz telefonicznie lub e-mailowo przypomnieć kontrahentowi o terminie płatności

Skuteczna komunikacja e-mailowa z klientami Wdrożenie CRM dGCS.NET umożliwi wysyłanie wiadomości e-amilowych do kontrahentów z Twojego DGCS System (dawniej INFOR System), zależnie od Twoich potrzeb, do pojedynczej osoby, grupowo lub do kontaktów. Możesz także załączyć dowolny wydruk lub raport.

Raporty i wydruki Aplikacja udostępnia wszystkie raporty i wydruki z Twojej bazy DGCS System (dawniej INFOR System) bez konieczności posiadania licencji na dane stanowisko.

Uprawnienia – niezależnie od stanowiska Nieważne czy to księgowa, sprzedawca czy informatyk, każdy z nich może mieć dostęp do takich danych, na jakie pozwolisz, dzięki rewelacyjnie skonstruowanym uprawnieniom w CRM dGCS.NET.

Współdzielenie kalendarzy Działanie oprogramowania pozwala na wzajemne przydzielanie i dedykowanie zadań, zarówno między pracownikami, jak i szefem. Dzięki uprawnieniom część zadań można edytować, zmieniać i usuwać, ale te przypisane od Ciebie pracownik może tylko zrealizować!

Najważniejsze funkcje

Opis w skrócie:

 

  • dokładne planowanie spotkań z klientami
  • obsługiwany z poziomu przeglądarki internetowej *Raporty i wydruki

 

 

Zamów