Praca Zdalna 

Cena:  

  • 490 zł. netto instalacja serwera i pierwszego użytkownika 
  • 250 zł. netto koszt kolejnego użytkownika 

W cenę usługi wliczona jest zdalna konfiguracja i uruchomienie programu.

 

 

 

Koronawirus zaczyna być problemem dla wielu firm, które nie są w stanie zabezpieczyć stanów osobowych w taki sposób, aby wszystkie obowiązki zostały wykonane zgodnie z oczekiwaniem ich kontrahentów.

W przyjętej przez rząd i podpisanej przez Prezydenta Andrzeja Dudę specustawie, czyli specjalnej ustawie dotyczącej szczególnych rozwiązań w walce z epidemią koronawirusa znalazło się kilka zapisów ważnych dla przedsiębiorców, ale też pracowników. Jednym z takich zapisów jest możliwość polecenia pracownikowi wykonania tzw. pracy zdalnej. Więcej informacji o zalecanej przez rząd pracy zdalnej znajduje się na stronie www.gov.pl.

Grupa DGCS przygotowała specjalne rozwiązanie, które umożliwia pracownikom wykonywanie swoich obowiązków poza firmą, tak aby praca przebiegała bez większych zakłóceń.

Home office z DGCS 

 -wykonuj swoje obowiązki poza siedzibą firmy, dzięki programowi „Praca Zdalna”

 „Praca Zdalna” to program, który pozwala na pracę wielu użytkowników na programach w czasie rzeczywistym niezależnie od lokalizacji. Dzięki programowi korzystanie z programów DGCS będzie możliwe z dowolnego miejsca np. z domu.

Szybka instalacja – cały proces zdalnej konfiguracji i uruchomienia programu „Praca Zdalna” przeprowadzi za Ciebie pracownik DGCS. Serwer programu „Praca zdalna” zostanie skonfigurowany na głównym komputerze, na którym zainstalowany jest wykorzystywany do pracy program DGCS. Podczas konfiguracji użytkownik wskazuje, które programy DGCS mają być dostępne w pracy zdalnej. Na komputerze do pracy online poprzez ikonę na pulpicie będzie możliwość  zdalnego dostępu do wybranych programów DGCS. Wprowadzone dane będą wysyłane do głównego serwera. Program działa bez żadnych ograniczeń czasowych.

 Prosimy o składanie zamówień poprzez Partnerów DGCS (lista Partnerów)