Synchronizacja 

z WooCommerce

Cena: 540.00 zł netto

Opis

Synchronizacja z WooCommerce – rozszerzenie synchronizujące bazę danych modułu DGCS System Magazyn z danymi systemu WooCommerce. Pozwala na łączenie z nieograniczoną ilością kont WooCommerce. Umożliwia automatyzację najczęściej wykonywanych czynności pomiędzy systemami tj. przenoszenie zamówień do systemu magazynowego oraz aktualizację cen i dostępności produktów po stronie WooCommerce na podstawie magazynu.

Zakres wymiany danych jest konfigurowany i zawiera:

• Klienci – dane klientów zarejestrowanych na zamówieniach w WooCommerce przenoszeni są do kartoteki klientów DGCS System. Synchronizacja dotyczy klientów z podanymi danymi do faktury.

• Zamówienia – dane zamówień zapisanych w WooCommerce pojawiają się w kartotece zamówień DGCS System. Posiadać będą dane kontrahenta, listę zamówionych towarów oraz pozycję wybranego sposobu dostawy wraz z jej kosztem. W danych zlecenia otrzymujemy również rodzaj wybranej płatności, dostawy oraz status po stronie sklepu.

• Produkty – dane towarów widocznych w magazynie DGCS System z uwzględnieniem wskazanego cennika są synchronizowane ze wskazanym sklepem WooCommerce. Dla istniejących już towarów w WooCommerce aktualizowana jest cenna zgodnie z cennikiem DGCS System oraz stan w danym magazynie.

• Cennik – pobieranie danych na temat cen towarów w WooCommerce i ich zapis do cennika w magazynie.

• Definicje towarów – napełnianie kartoteki towarowej danymi z WooCommerce.

Zamów