Zaznacz stronę

Zmiany w przepisach o których musi wiedzieć przedsiębiorca, wchodzące w życie w 2019/2020 r.

Szanowni Państwo,

w związku z istotnymi zmianami przepisach obowiązujących przedsiębiorców od 01.01.2020 roku, zapraszamy klientów Kancelarii Doradztwa Gospodarczego DGCS S.A. do udziału w bezpłatnym szkoleniu.

  • CELE SZKOLENIA:

Szkolenie dotyczy najnowszych zmian w przepisach o których powinna wiedzieć każda osoba prowadząca firmę, aby prowadzić ją bezpiecznie i uniknąć sankcji finansowych oraz prawnych. Szkolenie ma na celu przedstawienie praktycznych aspektów związanych ze zmianami przepisów obowiązujących od 2020 roku m.in. należyta staranność, biała księga, podzielona płatność, ulga za złe długi.

Podstawowym założeniem jest praktyczne podejście do omawianych treści i prezentacja rozwiązań problemów przedsiębiorców. Szkolenie obejmuje również odpowiedzi na pytania uczestników.

  • ODBIORCY SZKOLENIA:

Mikro, małe i średnie, duże przedsiębiorstwa.

Szkolenie w szczególności dedykowane jest osobom zarządzającym: członkom zarządu, prokurentom, właścicielom firm, kadrze menedżerskiej i kierowniczej.

  • DATA I MIEJSCE:

19 grudnia 2019 r. o godzina 10:00 Hotel-RestauracjaEuropa” ul. Aleja Wolności 5 w Kaliszu. https://www.hotel-europa.pl/

Czas trwania szkolenia: 10:00-12:00

  • ZGŁOSZENIA:

Potwierdzenie obecności prosimy zgłaszać wypełniając poniższy formularz rejestracyjny dostępny na stronie  www.dgcs.pl/szkolenie-19-12-2019 lub telefonicznie pod numer 512-241-900.

  • INFORMACJE O GŁÓWNYCH WYKŁADOWCACH:

    Szkolenie będzie prowadzone przez specjalistów z Kancelarii Doradztwa Gospodarczego DGCS S.A.

    FORMULARZ REJESTRACYJNY

Pola oznaczone symbolem * są wymagane

DANE OSOBOWE

 

Kliknij TUTAJ, aby zapoznać się z pełną informacją o przetwarzaniu Twoich danych przez DGCS S.A.  jako organizatora szkolenia.

?

--ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA--

 

-Najnowsze promocje
-Aktualizacje programu
-Organizowane wydarzenia


 

KLIKNIJ