Szkolenie on-line ,,e-Sprawozdania Finansowe”

W module Księga Handlowa udostępniliśmy bezpłatnie program e-Sprawozdania Finansowe. Pozwala on przygotować sprawozdanie finansowe w formie elektronicznej, zgodnej ze strukturą logiczną, o której mowa w art. 45. ust 1g ustawy o rachunkowości. Program spełnia wszystkie wymogi Ministerstwa Finansów. W przystępny i szybki sposób pomoże w tworzeniu, zarządzaniu i przesyłaniu elektronicznych sprawozdań finansowych.

Mamy dla Państwa promocję.

Klienci, którzy w terminie od 25.02 do 14.03.2019 r. (godz. 9:00) kupią pełną wersję lub aktualizację DGCS System Księga Handlowa lub pakiet dla firm czy biur rachunkowych, który zawiera moduł DGCS System Księga Handlowa otrzymają możliwość

bezpłatnego udziału w szkoleniu on-line z obsługi “e-Sprawozdań Finansowych”.

Szkolenie odbędzie się 14.03.2019 o godzinie 10:00 i zostanie przeprowadzone przez wykwalifikowanego specjalistę z księgowości.

Szkolenie obejmuje przedstawienie nowych wymagań Ministerstwa Finansów w obszarze przesyłania rocznych sprawozdań finansowych oraz obsługę e-Sprawozdań Finansowych w Księdze Handlowej przy użyciu programu DGCS System (etap tworzenia wraz z wysyłką). W trakcie szkolenia będzie możliwość zadawania pytań specjaliście, na które odpowie on w drugiej części szkolenia.

Dzięki szkoleniu pewnie, bezpiecznie i zgodnie z wymogami przejdziesz przez wygenerowanie e-Sprawozdań Finansowych. Zdobytą wiedzę z obsługi oprogramowania DGCS System na pewno wykorzystasz podczas codziennej pracy.

Klienci posiadający już aktualną wersję programu DGCS System mogą również skorzystać ze szkolenia w preferencyjnej cenie 100 zł netto.