Abonament oprogramowania DGCS

Wraz z zakupem programu DGCS System oraz Zbiorcze e-Deklaracje i JPK otrzymują Państwo 12 miesięczny dostęp do wszystkich funkcjonalności programu i jego aktualizacji. Abonament pozwala na korzystanie w codziennej pracy z bieżących i stale rozwijanych wersji oprogramowania, dostosowywanych do zmian w przepisach.

Jakie korzyści daje abonament?

  • stała roczna opłata, która zapewnia przewidywalność kosztów,
  • dostęp do stale rozszerzanych funkcjonalności programu (śledzimy zmiany prawne, rozwiązania technologiczne i podążamy za nimi wprowadzając zmiany ułatwiające korzystanie z programu i rozszerzające jego funkcjonalność),
  • oszczędność czasu (użytkownik nie musi śledzić informacji o dostępnych aktualizacjach),
  • elastyczny wybór (w każdym momencie istnieje możliwość dokupienia nowego modułu czy kolejnego stanowiska),
  • szybki i bezpieczny proces aktualizacji (program sprawdzi z jakiej wersji oprogramowania korzysta użytkownik i automatycznie pobierze z serwera dostępną aktualizację).
  • korzystanie z dodatkowych funkcjonalności programu dostępnych w trakcie trwania licencji.

Oprogramowanie DGCS może działać w niezliczonej kombinacji połączeń modułów dając szeroki wachlarz możliwości. Podczas kontaktu z dystrybutorem oprogramowania DGCS prosimy przedstawić strukturę oraz specyfikę swojej firmy. Analizując wskazane potrzeby i oczekiwania, pomożemy stworzyć najlepiej dopasowany, indywidualny pakiet programów.

Jak działa program w okresie obowiązywania abonamentu i po jego wygaśnięciu?

Abonament liczony jest od daty zakupu i trwa 12 miesięcy. W trakcie jego trwania użytkownik pobiera bezpłatnie pojawiające się aktualizacje programu, korzysta również z dodatkowych funkcjonalności programu (dowiedz się więcejusprawniających jego pracę oraz zakupionych rozszerzeń. Po upływie okresu obowiązywania abonamentu program jest nadal dostępny, można korzystać z jego podstawowych funkcji. Wygaśnięcie abonamentu skutkuje automatyczną utratą możliwości pobierania aktualizacji oraz korzystania z dodatkowych funkcjonalności i zakupionych rozszerzeń.

Jak skorzystać z abonamentu na aktualizacje?

  • zgłoszenie poprzez Partnera DGCS S.A. (lista Partnerów),
  • bezpośrednie zgłoszenie w DGCS S.A. pod numerem telefonu 62 735 62 98 lub wysłanie informacji na adres info@dgcs.pl.

Jak są opłaty związane z przejściem z wersji tradycyjnej oprogramowania na wersję abonamentową?

Wybierz z jakiej generacji oprogramowania aktualnie korzystasz:

Przejście z wersji tradycyjnej oprogramowania na wersję abonamentową jest płatne w ramach opłaty promocyjnej dla klientów posiadających aktualną wersję programu – generacja 19.00. Od tego momentu liczony jest okres obowiązywania abonamentu.

Przejście z wersji tradycyjnej oprogramowania na wersję abonamentową jest płatne w ramach opłaty standardowej dla klientów posiadających wersję programu – 18.50 lub starszą. Od tego momentu liczony jest okres obowiązywania abonamentu.

Przejście z wersji tradycyjnej oprogramowania na wersję abonamentową jest płatne w ramach opłaty promocyjnej dla klientów posiadających aktualną wersję programu DOS – 19.00 oraz 1.90 (Płace). Od tego momentu liczony jest okres obowiązywania abonamentu.

Przejście z wersji tradycyjnej oprogramowania na wersję abonamentową jest płatne w ramach opłaty standardowej dla klientów posiadających wersję programu DOS – 18.50 lub starszą oraz 1.88 (Płace). Od tego momentu liczony jest okres obowiązywania abonamentu.

Dodatkowe funkcjonalności programu DGCS System

Dzięki wersji abonamentowej mogą Państwo korzystać z aktualizacji do najnowszych zmian w przepisach oraz dodatkowych funkcjonalności programu. Upływ okresu obowiązywania abonamentu skutkuje automatycznym wyłączeniem dodatkowych funkcjonalności programu. Ich ponowna aktywacja następuje wraz z przedłużeniem abonamentu.

Lista dodatkowych funkcjonnalności programu

Rozszerzenia

Dodatkowe programy rozwijające możliwości i funkcje danego oprogramowania DGCS dostępne dla użytkownika w okresie obowiązywania abonamentu, nabyte poprzez odrębne płatności.  Aby po upływie okresu obowiązywania abonamentu móc dalej korzystać z rozszerzeń należy je ponownie zakupić. 

Lista rozszerzeń oraz ich ceny. 

Generacja 20.00 DGCS System w wersji abonamentowej

Poznaj nowości i zmiany wprowadzone w generacji 20.00 DGCS System.

Nowa generacja 20.00 DGCS System.

Regulamin

Zasady korzystania z oprogramowania DGCS w wersji abonamentowej.

Regulamin Abonamentów Oprogramowania DGCS