Nowe, płatne wersje programów KPiR, Płace DOS / Windows oraz Zbiorcze e-Deklaracje i JPK

informujemy, że w związku ze zmianami w przepisach związanymi m.in. z wejściem w życie ustawy o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz zmianą wzorów deklaracji: VAT-7 (18); VAT-7K (12); VAT-8 (9); VAT-9M (8); VAT-12 (4), niezwłocznie po ukazaniu się w Dzienniku Ustaw Polskiej ustawy (Dz.U. 2018 poz. 1000) oraz wejściu w życie unijnego rozporządzenia RODO, naszym priorytetem stało się wprowadzenie wielu istotnych zmian w Programach DGCS dla systemu DOS, tak by maksymalnie dostosować je do nowych regulacji. Szanujemy naszych klientów i w trosce o nich, jako jedna z nielicznych firm na rynku utrzymujemy programy DGCS dla systemu DOS.
Aktualizacja ta jest płatna, przy czym dla użytkowników wersji 18.00 (KPiR oraz Zbiorcze e-Deklaracje i JPK) oraz wersji 1.78 (Płace) nowe wersje dostępne są w preferencyjnych cenach aktualizacji – UPDATE (50% ceny aktualizacji). Dla użytkowników wersji starszych niż 18.00 i 1.78 aktualizacje dostępne są w cenie upgrade. Cennik aktualizacji można znaleźć na stronie internetowej dgcs.pl. Nowe wersje programów dostępne będą w sprzedaży od 11 czerwca 2018 r.

Jednocześnie informujemy, że użytkownikom, którzy zakupili oprogramowanie od dnia 1 kwietnia 2018 roku, przysługuje bezpłatna wymiana, w związku z tym prosimy w pierwszej kolejności wygenerować licencję do najnowszej wersji DGCS System 18.50 użytkownikom, którzy zakupili program w tym okresie.

Sprawdź pełen opis zmian dla programów KPiR, Płace DOS / Windows oraz DGCS System. (PDF)