Zaznacz stronę

Cena:

1000,00 zł netto / 750,00 zł nett0

200,00 zł netto aktualizacja / 00,00 zł netto aktualizacja

Promocja!

Klienci, którzy w terminie od 15.05 do 31.05.2020 r. kupią pełne wersje dodatków do DGCS System: Repozytorium raportów, Repozytorium dokumentów i Repozytorium JPK, Zmiana indeksu, Należyta staranność oraz DGCS Należyta staranność i biała lista, otrzymają: 25% rabatu oraz bezpłatną aktualizację dodatku na kolejne 12 miesięcy.

Regulamin promocji: www.dgcs.pl

 

Opis

DGCS System Zmiana indeksu (mechanizm porządkowania danych) –  zaawansowana funkcjonalność pozwalająca na bieżące porządkowanie, dbanie o ład i przejrzystość wprowadzanych do systemu informacji.

System ERP to przede wszystkim inwestycja, która ma za zadanie pracować w firmie kilkanaście lat, dlatego tak ważna jest możliwość korygowania dokumentów i danych wprowadzonych do systemu, przy jednoczesnym dbaniu o bezpieczeństwo i stabilność rozwiązania.

Indeks towarowy to unikalna nazwa w systemie, zdarza się, ze w trakcie pracy z programem jest konieczna zmiana nazwy danego indeksu towaru czy usługi. W tradycyjnym rozwiązaniu użytkownik jest zmuszony do usunięcia kartoteki towaru z programu, tracąc jednocześnie w takiej sytuacji pełną historię związaną z danym indeksem. Dzięki wykorzystaniu modułu porządkowania danych użytkownik może w dowolnym czasie aktualizować bazę kartotek towarowych, bez konieczności ich usuwania, a zmiana jest zastosowana w czasie rzeczywistym i dotyczy również zmiany indeksu na wszystkich dokumentach, które zostały już wystawione w systemie.

Główne funkcje:

 • modyfikacja nazwy indeksu;
 • scalanie indeksów.

Model sprzedaży:

 

  Zamów
  Pola oznaczone symbolem * są wymagane

  DGCS S.A. nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Sprzedaż oprogramowania odbywa się przez sieć naszych Dystrybutorów.

  Zamów moduł

  Dane kontaktowe

   

  ?

  --ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA--

   

  -Najnowsze promocje
  -Aktualizacje programu
  -Organizowane wydarzenia


   

  KLIKNIJ