Zaznacz stronę

Dołącz do newslettera

Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Wysyłka informacji handlowych wiąże się z przetwarzaniem przez DGCS S.A. Twoich danych osobowych. W związku z tym prosimy, abyś przed udostępnieniem nam swojego adresu e-mail zapoznał(-a) się z informacją o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, która jest dostępna TUTAJ.

Jeżeli chcesz od nas otrzymywać drogą elektroniczną najnowsze informacje o produktach i usługach znajdujących się w ofercie DGCS S.A., a także o organizowanych przez nas wydarzeniach zostaw nam swój adres e-mail zapisując się na odbiór naszego newslettera:

Udostępniając swój adres e-mail oraz klikając ,,ZAPISZ SIĘ’’ udzielasz nam:
- zgodę na przesyłanie informacji handlowej o której mowa w art. 10 ust. 2 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną
- zgodę na wykorzystanie urządzeń końcowych (komputerów) dla celów marketingu bezpośredniego o której mowa w art. 172 ust. 1 Prawa telekomunikacyjnego ,
- zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu reklamowania produktów i usług drogą mailową co powoduje, że na podany przez Ciebie adres e-mail będziemy przesyłać informacje reklamujące produkty i usługi oferowane przez DGCS S.A, a także informacje o organizowanych przez nas wydarzeniach.

?

--ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA--

 

-Najnowsze promocje
-Aktualizacje programu
-Organizowane wydarzenia


 

KLIKNIJ