Wypróbuj program DGCS System bezpłatnie i dołącz do tysięcy zadowolonych klientów.

 

 

Pobierz i zainstaluj program na komputerze. 

Twórz, edytuj, analizuj i drukuj dokumenty.

DGCS System jest idealnym rozwiązaniem programowym dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz biur rachunkowych. Wszystkich zainteresowanych poznaniem programu przed jego zakupem, zachęcamy do skorzystania z wersji testowej, która jest 30-dniową, pełną wersją wybranych modułów. DGCS System od lat uzyskuje najwyższe oceny w niezależnych recenzjach użytkowników.

Program dzięki wielomodułowej budowie znajduje zastosowanie w firmach działających w najróżniejszych branżach. Jego ostateczny kształt może być łatwo dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego z klientów. Łatwy w nauce oraz w obsłudze, Jego intuicyjny interfejs przekłada się bezpośrednio na efektywność pracy. Współtworzony z udziałem praktyków księgowości. 

Program pracuje na wielu systemach operacyjnych:

  • Windows
  • Linux
  • MAC

Przykładamy największą uwagę, aby nasz system był zawsze dostosowany do aktualnych przepisów prawa. Wszelkie zmiany są na bieżąco wprowadzane poprzez aktualizację. Dzięki temu dajemy Państwu komfort i rzetelność korzystania z naszego oprogramowania.

Oferujemy kompleksową pomoc techniczną dla użytkowników naszego oprogramowania, zarówno w zakresie podstawowych trudności przy pracy z programem, jak i asystą przy zaawansowanych operacjach oraz ewentualnych trudnościach technicznych.

Bezpłatna wersja testowa zawiera pełną funkcjonalność programu i jest jedynie ograniczona czasowo. Zachęcamy do pobrania i gruntownego przetestowania wszystkich możliwości programu.

Co po upływie 30 dni?

Po upływie okresu testowania, kiedy wygaśnie licencja testowa możesz zakupić pełną wersję programu i bez konieczności jego ponownego instalowania aktywować do pełnej wersji przy użyciu numeru seryjnego, który otrzymasz. Możliwość kontynuowania pracy po zakupie programu z zachowaniem wcześniej wprowadzonych danych.

Program rekomendowany jest przez Konsorcjum Polskich Biur Rachunkowych