Szanowni Państwo,

informujemy, że ukazała się nowa wersja programu Kadry, Płace i ZUS PRO. Wersja posiada numer 9.24.7.16.
Aktualizacja jest bezpłatna tylko dla użytkowników wersji 9.24.x.x. Dla użytkowników wcześniejszych wersji aktualizacja jest płatna zgodnie z cennikiem.

Wersja zawiera mechanizm dynamicznego zwiększania lub skracania wysokości pola dotyczącego wynagrodzenia na takim wydruku oraz przenoszenia na drugą stronę wydruku końcowych fragmentów umowy, a ponadto wersja zawiera wcześniej opublikowane zmiany, a także inne nowości oraz udogodnienia.

Wprowadzono nowe funkcjonalności:

  • W wydruku umowy o pracę dodano mechanizm dynamicznego zwiększania lub skracania wysokości pola dotyczącego wynagrodzenia na takim wydruku stosownie do ilości wierszy opisujących wynagrodzenie pracownika zapisane dla pracownika w oknie ‘Umowa o pracę’;
  • W wydruku umowy o pracę dodano możliwość przenoszenia na drugą stronę wydruku końcowych fragmentów umowy w tym punktów i oświadczeń zapisywanych w umowie o pracę oraz miejsca na podpisy stron;
  • Przy generowaniu stanów zatrudnienia do IWA w ramach wydruku: Raport do ZUS-IWA dodano uwzględnianie osób, które w danym miesiącu mają zarejestrowaną wyłącznie „Nieobecność usprawiedliwioną (kod 151)”.

 

Cennik programu dostępny jest na stronie internetowej www.dgcs.pl/cennik

Zapraszamy do składania zamówień: lista Partnerów.