Szanowni Państwo,

informujemy, że ukazała się nowa wersja programu Kadry, Płace i ZUS PRO. Wersja posiada numer 9.24.3.11.
Aktualizacja jest bezpłatna tylko dla użytkowników wersji 9.24.x.x. Dla użytkowników wcześniejszych wersji aktualizacja jest płatna zgodnie z cennikiem.

Wersja dostosowuje eksport danych do e-Deklaracji PIT w strukturze XML do aktualnych formularzy e-Deklaracji podatkowych (PIT4R; PIT8AR; PIT11: IFT-1R) dostępnych na stronie internetowej podatki.gov.pl, a ponadto wersja zawiera wcześniej opublikowane zmiany, nowości oraz udogodnienia.

Wprowadzono nowe funkcjonalności:

  • Eksport danych do e-Deklaracji PIT w strukturze XML dostosowano do aktualnych formularzy e-Deklaracji podatkowych (PIT-4R; PIT-8AR; PIT-11; IFT-1R) dostępnych na stronie internetowej Ministerstwa Finansów podatki.gov.pl/pit/e-deklaracje-pit/dla-platnikow/, które to formularze internetowe od roku 2024 (dla deklaracji składanych za rok 2023) służą do importu danych, podpisania elektronicznie oraz wysyłki e-Deklaracji PIT przez serwis na stronie internetowej Ministerstwa Finansów i które zastąpiły wysyłkę e-Deklaracji przez aktywne pliki PDF.

Wprowadzono zmiany:

  • W dolnej części okna ‘Deklaracje skarbowe’ (PIT) zmieniono opis wiersza odpowiadającego za eksport PITów w formie e-Deklaracji za pomocą plików XML przez stronę internetową Ministerstwa Finansów, która zastąpiła wysyłkę e-Deklaracji przez aktywne plik PDF.

Pobierz aktualizację do najnowszej wersji

Cennik programu dostępny jest na stronie internetowej www.dgcs.pl/cennik

Zapraszamy do składania zamówień: lista Partnerów.