Cena:

  • 480.00 zł netto

Program Repozytorium dokumentów (elektroniczny obieg dokumentów) jest rozszerzeniem do DGCS Systemu i pozwala na proste i sprawne zarządzanie dokumentami. Od rejestracji po → odbiór dokumentu.

Automatyzacja procesów zarządzania informacją poprzez skrócenie czasu procesowania i przekazywania dokumentu oraz redukcję błędów pracowników. Dzięki programowi pisma i inne dokumenty są rejestrowane i skanowane bezpośrednio do systemu, a następnie przekazywane zgodnie z ustalonym schematem.

Przedstawiamy listę wymiernych korzyści osiąganych dzięki programowi ”Repozytorium dokumentów”

  • Obniżenie kosztów

Zmniejszenie wydatków związanych z archiwizacją, administracją i przetwarzaniem dokumentów.

  • Wzrost wydajności

Przyśpieszenie pracy oraz podniesienie jej jakości. Oszczędność czasu poświęconego na poszukiwanie informacji.

  • Łatwa obsługa programu

Funkcjonalny i intuicyjny w użyciu program.

  • Gromadzenie dokumentów w różnych formatach

jpg, pdf, doc, xls i png itp.

  • Szybkie wyszukiwanie

szybkie wyszukiwanie niezbędnych informacji z danego okresu. Dokumenty zewnętrzne jak i wewnętrzne są odpowiednio opisane, zapisane i uporządkowane w centralnym archiwum, do którego użytkownik ma stały wgląd. Natychmiastowo można odnaleźć szukane pismo określając np. nazwę, datę, zawartość. Po otwarciu dokumentu pojawia się jego podgląd wraz z załącznikami. Na jednym ekranie dostępne są kluczowe informacje związane z dokumentem oraz inne dane z nimi skojarzone  dane klienta.

  • Bezpieczeństwo danych

Jedno bezpieczne miejsce przechowywania dokumentów. Widoczność poszczególnych kartotek jest udostępniona użytkownikowi zgodnie z głównymi ustawieniami dostępności  danych w DGCS System.

  • Kontrola nad dokumentami

Niweluje problem dotyczący zagubienia dokumentów firmowych. Uprawnione działy w firmie mają dostęp do bieżących informacji, co wyklucza niedopatrzenia lub ewentualne zgubienie dokumentów. Właściciel firmy może na bieżąco kontrolować efektywność pracowników i szybko zapobiegać konsekwencjom powstałych błędów, które mogą w przyszłości generować koszty.

  • Współpraca z każdym modułem 

Obieg dokumentów integruje się z każdym modułem DGCS.

  • Elastyczny

Program nie ma żadnych ograniczeń pod kątem branży i wielkości przedsiębiorstwa. Ustawienia można dopasować do potrzeb konkretnego klienta.

Model sprzedaży:

Do programu dołączona jest instrukcja opisująca proces jego instalacji oraz przedstawiająca wykorzystanie funkcjonalności. Dzięki czemu użytkownik może w łatwy i szybki sposób rozpocząć pracę z programem. W razie napotkania trudności świadczymy pomoc techniczną drogą telefoniczną i mailową.

Korzystaj z pełnej funkcjonalności

Repozytorium plików

->  Repozytorium dokumentów + Repozytorium raportów + Repozytorium JPK

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi programami.