Przeszukaj Bazę wiedzy po słowach kluczowych
Jesteś tutaj:

Scanye komunikacja Biura rachunkowego z klientem.

W Scanye istnieje możliwość założenia konta Klienta, które umożliwi komunikacje firmy z księgowymi.

W tym celu księgowy przy zakładaniu firmy przez opcję Dodaj Klienta na zakładce Klienci w Scanye musi wprowadzić adres mailowy, który zostanie wykorzystany do założenia konta firmy.

Firma otrzyma na wskazany adres mailowy wiadomość zapraszającą do założenia konta Klienta w Scanye.

Po wybraniu opcji Załóż konto zostanie otwarta przeglądarka ze stroną internetową Scanye, na której należy dokończyć procedurę rejestracji konta –  ustawienie hasła

W celu zaakceptowania należy wybrać Zarejestruj się oraz w kolejnym kroku wprowadzić telefon i zatwierdzić dane. Jeżeli są błędne należy zwrócić się do biura rachunkowego o poprawienie danych i wygenerowanie ponownego dostępu do założenia konta klienta.

W kolejnym kroku należy przejść weryfikacje mailową po, której zostanie otwarte okno Scanye gdzie będzie można komunikować się z Biurem Rachunkowym przesyłając dokumenty do zaksięgowania.

W celu przekazania dokumentów do Biura rachunkowego należy w oknie głównym wybrać opcję Dodaj plik.

Zostanie otwarte okno, w którym będzie możliwe wskazanie plików i po przez opcję Otwórz przejść do kolejnego kroku, gdzie należy określić dla wszystkich wybranych dokumentów czy jest to zakup, sprzedaż czy dokument.

Po wybraniu typu dokumentu i zaczytaniu go pojawi się on na zakładce Nadawcze

Dodatkowo jako klient biura rachunkowego w swoim koncie możemy udostępnić pracownikom dostęp przez aplikację mobilną  na telefon/tablet dzięki czemu będą mogli sami przesyłać dokumenty do biura rachunkowego. W celu dodania dostępu do przesyłania dokumentów po przez aplikację mobilną należy w lewym dolnym rogu wybrać opcję Aplikacja.

W otwartym oknie należy wybrać Dodaj urządzenie

Wprowadzić nazwę urządzenia.

Zatwierdzić opcją Dodaj urządzenie po czym zostanie wyświetlony kod do zeskanowania w celu powiązania aplikacji z kontem klienta biura rachunkowego.

Aplikacje na telefon można pobrać w sklepie Google Play lub APP Store wyszukując hasło Scanye